Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przedszkole w Zwonowicach

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Stawy rybne w Raszczycach

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Leszczyna

Kompleks Żelazowiec

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

Zamknięte przejazdy kolejowe w Suminie

Zgodnie z informacją przekazaną przez wykonawcę remontu linii kolejowej nr 140 od dnia 24.09.2021 (od godz. 8:00) do 02.10.2021 zamknięte będą przejazdy kolejowe w Suminie na ul. Rybnickiej oraz na ul. Sportowej dla ruchu kołowego.
 
Z informacji jakie otrzymaliśmy od ZTZ w Rybniku objazdy dla autobusów linii 27, 29 oraz 33 poprowadzone zostaną w następujący sposób:
 
Autobusy linii 27 pojadą od przystanku Gaszowice UG ul. Kolejową, Wolności, Kamionki do przystanku Lyski Rondo.
Z obsługi wyłączone będą przystanki Gaszowice Pogwizdów, Sumina Centrum, Lyski Blazel.
 
Autobus linii 29 (jeden kurs) pojedzie od przystanku Gaszowice UG ul. Kolejową, Wolności, Kamionki do przystanku Lyski Rondo.
Z obsługi wyłączone będą przystanki Gaszowice Pogwizdów, Sumina Centrum, Lyski Blazel.
 
Autobusy linii 33 pojadą od przystanku Gaszowice Las ul. Wolności, Rybnicką, Wiejską, Kolejową, Wolności, Kamionki do przystanku Lyski Rondo.
Z obsługi wyłączony będzie przystanek Lyski Blazel.
 
Na czas remontu przystanek Sumina Centrum zostanie tymczasowo przeniesiony na ul. Wolności w Suminie (powyżej sklepu Lewiatan), dodatkowo do przystanku Sumina Centrum na czas remontu wydłużony zostanie kurs linii 33 odjeżdżający z przystanku Śródmieście Sąd o godzinie 16:27.