Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przedszkole w Zwonowicach

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Stawy rybne w Raszczycach

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Leszczyna

Kompleks Żelazowiec

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

Punkt Konsultacyjno-Informacyjny w ramach Programu „Czyste Powietrze”

Od 14 czerwca br. wnioski o dofinansowanie zadań w ramach programu „Czyste powietrze”  właściciele budynków mogą składać bezpośrednio w punkcie na terenie gminy Lyski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wójt Gminy Lyski podpisał w imieniu Gminy Porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska w Katowicach dotyczące zasad promocji i realizacji Programu „Czyste powietrze” na terenie Gminy Lyski. W związku z tym osoby mające zamiar skorzystać z dofinansowania w ramach Programu nie tylko mogą uzyskać pomoc merytoryczną w zakresie wypełniania wniosków o dofinansowanie i pomoc w rozliczeniu zadania, ale także nie muszą już udać się z wnioskiem do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach.

Punkt zapewnia przyjęcie wniosku, a data wpływu wniosku jest równoznaczna z datą jego wpływu do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach.

 

LOKALIZACJA PUNKTU:
Lyski, ul. Dworcowa 1a (na parterze budynku OSP Lyski)


GODZINY FUNKCJONOWANIA:
poniedziałki: od godz. 8.00-16.00
czwartki: od godz. 7.00-15.00
kontakt telefoniczny: 32 430 00 51 wew. 300.