Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przedszkole w Zwonowicach

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Stawy rybne w Raszczycach

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Leszczyna

Kompleks Żelazowiec

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

Zamknięte przejazdy kolejowe w Suminie

Szanowni Mieszkańcy Gminy Lyski w związku z informacją przekazaną przez wykonawcę linii kolejowej w ramach zadania „Rewitalizacja linii kolejowej nr 140 Katowice Ligota – Nędza tor nr 1 w km 51,135 - 57,764 wraz z robotami towarzyszącymi" od dnia 23.09.2021 do 01.10.2021 zamknięte będą przejazdy kolejowe w Suminie na ul. Rybnickiej oraz na ul. Sportowej dla ruchu kołowego.
 
Informujemy również, że od 15 września br. rozpoczną się prace budowlane polegające na przebudowie przejazdu kolejowego na linii 151 relacji Kędzierzyn Koźle - Chałupki w dzielnicy Markowice, w związku z tym wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Planowany termin zakończenia prac wyznaczono na 2 października.
 
W związku z powyższymi robotami inwestycyjnymi będą występowały trudności z kursowaniem autobusów komunikacji miejskiej z Raciborza jak również z Rybnika. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.