Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przedszkole w Zwonowicach

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Stawy rybne w Raszczycach

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Leszczyna

Kompleks Żelazowiec

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

Wolontariusz Roku 2023 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika ogłosiło konkurs na Wolontariusza Roku 2023 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. 

Celem konkursu jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs ma także na celu promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami.

Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:

  • wolontariat indywidualny;
  • grupy wolontariackie;
  • szkolne koła wolontariatu.

Osoba, która zwycięży w konkursie zostanie uhonorowana tytułem „Wolontariusz roku 2023 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Zgłoszenie wraz ze zdjęciami należy złożyć elektronicznie poprzez formularz zgłoszeniowy oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (Rudzka 13C, Rybnik). Zgłoszenia można składać do 15 listopada 2023 r. (środa) do godziny 15:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Subregionalnej Gali Wolontariatu 05.12.2023, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Poniżej liki do informacji o konkursach:

Wolontariusz Roku: https://cris.org.pl/2023/10/25/wolontariusz-roku-2023-zglos-swojego-faworyta/

Koordynator Wolontariatu Roku: https://cris.org.pl/2023/10/25/koordynator-wolontariatu-roku-2023-zglos-swojego-faworyta/