Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przedszkole w Zwonowicach

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Stawy rybne w Raszczycach

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Leszczyna

Kompleks Żelazowiec

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

X Konkurs Pieśni Chóralnej im. Czesława Prudla w Lyskach

Serdecznie zapraszamy na X Konkurs Pieśni Chóralnej im. Czesława Prudla w Lyskach, który odbędzie się w dniu 17 marca br. o godzinie 14:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lyskach przy ul. Dworcowej 4! 
 
 
Sponsorem głównym wydarzenia jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. https://www.gaz-system.pl/pl
 
 

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. Spółka gwarantuje bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu.

GAZ-SYSTEM realizuje budowę gazociągu Racibórz – Oświęcim etap I Racibórz – Rybnik w ramach programu inwestycyjnego Coal to Gas, którego celem jest zapewnienie infrastruktury gazowej niezbędnej do transformacji energetycznej w regionie. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.