Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przedszkole w Zwonowicach

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Stawy rybne w Raszczycach

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Leszczyna

Kompleks Żelazowiec

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

Spotkanie informacyjne

19 czerwca o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy odbyło się kolejne spotkanie informacyjne w ramach działania Punktu konsultacyjno-informacyjnego Programu "Czyste powietrze". W ramach spotkania przedstawiciele banków uczestniczących w programie omówili przeznaczoną na powyższe cele ofertę kredytową, a gminny ekodoradca omówił szczegóły Programu Czyste Powietrze, w tym najważniejsze zmiany zasad Programu jakie obowiązują od 14 czerwca br. Ścieżka bankowa jest jedną z możliwości wsparcia dla mieszkańca, który nie dysponuje wystarczającymi środkami finansowymi na pokrycie wkładu własnego, a chce zrealizować inwestycję w ramach programu Czyste powietrze i poprawić efektywność energetyczną swojego budynku.

Przypominamy , że bieżących informacji nt. Programu Czyste Powietrze w tym wsparcia w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność można uzyskać w gminnym Punkcie konsultacyjno-informacyjnym w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach pracy urzędu, a także u ekodoradcy (tel. 602 239 889).