Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przedszkole w Zwonowicach

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Stawy rybne w Raszczycach

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Leszczyna

Kompleks Żelazowiec

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

Informacja dla właścicieli budynków, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła

Informacja dla właścicieli budynków, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła  w ramach

ogłoszonego przez Wójta Gminy Lyski naboru

w dniach od 7 lipca do 23 lipca 2021 r.

 

 

W związku z zakończeniem naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Lyski informujemy, że zgodnie z regulaminem naboru stanowiącym załącznik do Uchwały Nr RG.0007.268.2021 Rady Gminy Lyski z dnia 27 maja 2021 r. w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady udzielania i rozliczania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Lyski na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Lyski

w terminie do 23 sierpnia 2021 r. zakończona zostanie weryfikacja wniosków pod względem formalnym i merytorycznym oraz ustalona zostanie ostateczna lista wnioskodawców, którzy kwalifikują się do uzyskania dotacji.

O przyznaniu bądź odmowie przyznania dotacji oraz o terminie podpisania umowy Wnioskodawca zostanie poinformowany za pośrednictwem poczty, telefonicznie lub elektronicznie.

Z  uwagi na zakończony I etap weryfikacji wniosków informujemy, że wszyscy Wnioskodawcy, którzy ukończyli 60 lat (zgodnie z kryterium określonym w regulaminie) zostali zakwalifikowani do dofinansowania.

W chwili obecnej przygotowywane są umowy. O terminie podpisania umowy będziemy informować wnioskodawców telefonicznie.

Trwa również II etap - weryfikacja pozostałych wniosków.

Dotacje przyznawane będą w kolejności składania wniosków (biorąc pod uwagę datę i godzinę wpływu) do czasu wyczerpania środków zabezpieczonych w budżecie gminy na rok 2021.