Krzyżówka z KRUS-em

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 stycznia 2020

28 lutego, czyli w ostatni dzień roboczy tego miesiąca upływa termin zgłoszeń i nadesłania swoich prac na dwa konkursu ogłoszone przez KRUS.

„Krzyżówkę z KRUS-em” dla uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich województwa śląskiego przygotował Oddział Regionalny KRUS w Częstochowie. Broszurka pod tym tytułem zawiera 10 krzyżówek z ukrytymi hasłami. Rozprowadzono je przede wszystkim w szkołach położonych na terenach wiejskich w województwa śląskiego. Hasła krzyżówek  związane są tematycznie z funkcjonowaniem gospodarstw rolnych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień  bezpieczeństwa i higieny pracy.

Po wycięciu kuponu ze wszystkimi rozwiązaniami, należy go przesłać do 28 lutego na adres Oddziału Regionalnego w Częstochowie (42-200 Częstochowa, ul. Korczaka 5  - liczy się data stempla pocztowego) lub dostarczyć osobiście do najbliższej Placówki Terenowej KRUS. Spośród nadesłanych poprawnych rozwiązań zostanie rozlosowanych 15 nagród: 5 smartwatchy oraz 10 kubków termicznych. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej SMS-em lub telefonicznie najpóźniej w terminie 7 dni od daty losowania. Do konkursu „Krzyżówka z KRUS-em” można przystąpić tylko jeden raz w jednej edycji. Szczegółowe warunki określa regulamin konkursu „Krzyżówka z KRUS-em”.